Šiais metais Gardenhouse24 gamyklai sukanka 75 metai!

Mūsų sodo nameliai padarė įtaką daugiau nei 17-oje šalių bei suteikė daugiau erdvės ir džiaugsmo visame pasaulyje. Mums buvo didelė garbė pagerinti žmonių gyvenimo sąlygas Anglijoje, Airijoje, JAV, Australijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Švedijoje, Suomijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir kitose šalyse. Mes pardavėme daugiau kaip 200 000 vienetų!
75 metai yra pakankamas laiko tarpas suprasti, kad žmonės vertina kokybę, paprastumą ir gražų dizainą. Šiose srityse mums puikiai sekasi!
Mūsų produktai yra gaminami pas vieną didžiausių ir labiausiai patyrusių medinių namelių gamintojų Šiaurės Europoje, Estijoje. Mažoje šalyje, kurios 50% šalies ploto sudaro miškai. Mūsų sodo nameliai yra gaminami iš šiaurietiškų, lėtai augančių eglių. Tokią medieną pasirinkome dėl jos ilgaamžiškumo ir tvarumo. Ji yra tinkama skirtingoms klimato zonoms, todėl visiškai nesvarbu, kurioje žemės rutulio pusėje jūs esate.
Užtikrinti produktų tiekimą mums padeda gamyklos. Estijoje mes turime 2 gamyklas, kurių patirtis medinių statinių statyboje siekia 75 metus. Bendras abiejų gamyklų gamybinių patalpų plotas viršija 15 000m2.

Mūsų sodo nameliai į jūsų sodą
atkeliauja tiesiai iš gamyklos.

Tai reiškia, kad mes pilnai kontroliuojame kokybę, nes procese nedalyvauja jokie tarpininkai.
Dėka vietinės gamybos, mes galime pasiūlyti aukščiausią kokybę už geriausią kainą.

Mums labiausiai rūpi patirtys ir įvairovė – dėl šios priežasties mes stengiames sukurti visų poreikius atitinkantį sodo namelį. Kad patenkintume kiekvieno poreikius, kuriuos galima išpildyti medinių statinių pagalba, mūsų produktų pasiūla apima nuo paprasčiausių pavėsinių bei pašiūrių, iki kelių aukštų rąstinių namų. Mūsų pasiūloje yra daugiau kaip 470 skirtingų sodo namelių modelių – išsirinkti gali kiekvienas.

Populiariausi modeliai

star.png

Mums tai ženklus pasiekimas,
todėl norime šia sėkme pasidalinti ir su jumis.
Kaip padėką už jūsų pasitikėjimą,
mes siūlome iki
60% siekiančias nuolaidas!

Reikalingas sodo namelis, kuris pastatytas taip, kad tarnautų ilgus metus? Mes esame geriausias jūsų pasirinkimas!
Susisiekite su mumis dėl papildomos informacijos ir apsilankykite mūsų interneto svetainėje bei išsirinkite savo favoritą.