Pamatai

Pamatai yra jūsų pastato stabilumo pagrindas, todėl visi medinis namas turi būti montuojamas ant lygių ir stabilių pamatų. Kai kurie mažesni modeliai (iki 20 m2) gali būti montuojami ant gręžtinių polių, didesnius statinius rekomenduojame įrenginėti ant betoninių polių su papildomu mediniu karkasiniu rėmu. Geriausi pamatai daugeliui mūsų medinių statinių yra lieti betoniniai plokštuminiai pamatai. Jei statote namą, kuriame ketinate gyventi, rekomenduojame įrengti apšiltintus plokštuminius pamatus, nes jie suteikia didžiausią stabilumo lygį ir geriausią šiluminę varžą.

Nesvarbu, kokius pamatus pasirinksite, įsitikinkite, kad jie lygūs ir stabilūs. Lygūs pamatai padeda užtikrinti sklandų surinkimą ir visų dalių tinkamą sujungimą. Kreivi ir prastos kokybės pamatai gali sukelti problemų ne tik durų bei langų montavimui, bet taip pat medinių dalių iškrypimą, trūkimą, priešlaikinį puvimą.

Dažnu atveju tinkamiausias pamatų tipas priklauso nuo žemės/ dirvožemio tipo, nuolydžio, bei biudžeto. Gręžtinių ar betoninių polių įrengimo atveju, mes rekomenduojame pasinaudoti mūsų statybos komandos paslaugomis. Plokštuminių pamatų įrengimo atveju rekomenduojame samdyti statybos organizaciją savarankiškai, mes pateiksime jums brėžinius su tiksliais gaminio išmatavimais.

base-foundation-construction

 

Susisiekite
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop