Priežiūra

Medinių dalių apdorojimas
Pirmas ir antras dažų ar apsauginių priemonių su alyva sluoksnis turėtų būti tepamas kuo greičiau po namelio surinkimo. Visos medinės pastato dalys (vidinės sienos, išorinės sienos, grindų lentos, stogo lentos, durų rėmas, langų rėmai ir t.t.) turėtų būti padengti medieną konservuojančiomis medžiagomis, pavyzdžiui bespalviu antiseptiku.
Atlikus pirmą apdorojimą, procesas turi būti kartojamas reguliariai pagal jūsų pasirinktų dažų instrukcijas, paprastai kas penkis metus. Jei nesilaikysite apdorojimo rekomendacijų, mūsų
garantija nebus taikoma.
Išorės apdorojimas turėtų būti atliekamas tik sausomis sąlygomis. Netepkite išorinių dažų ar
apsaugos priemonių esant drėgnoms ar šlapioms oro sąlygoms.

maintenance-preservant

 

 

Leiskite namui laisvai judėti
Sienų konstrukcijų rąstai/ sijos niekada neturėtų būti tvirtinami varžtais ar kitomis tvirtinimo priemonėmis. Rąstai su išpjautais grioveliais yra pagaminti taip, kad išsaugotų statinio stabilumą. Jei planuojate apšiltinti sienas ar dėti gipso kartono plokštes, naudokite slenkančius apvadus bent su 7 cm leistinu nuokrypiu, kad medis galėtų plėstis, trauktis ir susislėgti.
Atkreipiame dėmesį į tai, kad medis yra natūrali statybinė medžiaga. Įskilimai ir šakos medinėse dalyse yra visiškai natūralus dalykas, o ne prastos gaminio kokybės ženklas. Jie nekenkia gaminio vientisumui ir nėra laikomi defektais. Jei nuspręsite neapšiltinti namelio grindų ir neįrengti šildymo sistemos, turėkite omenyje, kad gaminio grindų lentose gali atsirasti tarpų, kuriuos reikės pataisyti. Jei grindys ir visas namelis statomas ant polių, rekomenduojame namelio dugną dengti tinklu nuo graužikų.

joonis_9.5_-_akna_paisumisvahe_v1-scaled

Susisiekite
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop